+36 1 790 9900 | WhatsApp: +36 70 311 1094 | « Ügyfélszolgálat 900 - 1800 | Hírlevél »
 
   
  
 
Kosár
0 Termékek - 0 Ft
A kosara üres!
images/banner/hirlevel_phwl/oktatas/miskolciegyetem/miskolciuni_1.jpg

#miskolciegyetem2023

Gyógytornászok és gyógytornász hallgatók részére edzéselmélet és szöveti biomechanika alapokra helyezett edzéselméleti képzésünk folyamatos! Edzéselmélet a gyakorlatban a gyógytornában 2023-ban is a Miskolci Egyetemen.

images/banner/hirlevel_phwl/oktatas/miskolciegyetem/miskolciuni_3.jpg

#miskolciegyetem2023

Gyógytornászok és gyógytornász hallgatók részére edzéselmélet és szöveti biomechanika alapokra helyezett edzéselméleti képzésünk folyamatos! Edzéselmélet a gyakorlatban a gyógytornában 2023-ban is a Miskolci Egyetemen.

images/banner/hirlevel_phwl/oktatas/miskolciegyetem/miskolciuni_6.jpg

#miskolciegyetem2023

Gyógytornászok és gyógytornász hallgatók részére edzéselmélet és szöveti biomechanika alapokra helyezett edzéselméleti képzésünk folyamatos! Edzéselmélet a gyakorlatban a gyógytornában 2023-ban is a Miskolci Egyetemen.

images/banner/hirlevel_phwl/oktatas/miskolciegyetem/miskolciuni_7.jpg

#miskolciegyetem2023

Gyógytornászok és gyógytornász hallgatók részére edzéselmélet és szöveti biomechanika alapokra helyezett edzéselméleti képzésünk folyamatos! Edzéselmélet a gyakorlatban a gyógytornában 2023-ban is a Miskolci Egyetemen.

images/banner/hirlevel_phwl/oktatas/miskolciegyetem/miskolciuni_9.jpg

#miskolciegyetem2023

Gyógytornászok és gyógytornász hallgatók részére edzéselmélet és szöveti biomechanika alapokra helyezett edzéselméleti képzésünk folyamatos! Edzéselmélet a gyakorlatban a gyógytornában 2023-ban is a Miskolci Egyetemen.

images/banner/hirlevel_phwl/oktatas/miskolciegyetem/miskolciuni_5.jpg

#miskolciegyetem2023

Gyógytornászok és gyógytornász hallgatók részére edzéselmélet és szöveti biomechanika alapokra helyezett edzéselméleti képzésünk folyamatos! Edzéselmélet a gyakorlatban a gyógytornában 2023-ban is a Miskolci Egyetemen.

images/banner/hirlevel_phwl/oktatas/miskolciegyetem/miskolciuni_2.jpg

#miskolciegyetem2023

Gyógytornászok és gyógytornász hallgatók részére edzéselmélet és szöveti biomechanika alapokra helyezett edzéselméleti képzésünk folyamatos! Edzéselmélet a gyakorlatban a gyógytornában 2023-ban is a Miskolci Egyetemen.

images/banner/hirlevel_phwl/oktatas/miskolciegyetem/miskolciuni_8.jpg

#miskolciegyetem2023

Gyógytornászok és gyógytornász hallgatók részére edzéselmélet és szöveti biomechanika alapokra helyezett edzéselméleti képzésünk folyamatos! Edzéselmélet a gyakorlatban a gyógytornában 2023-ban is a Miskolci Egyetemen.

images/banner/hirlevel_phwl/oktatas/miskolciegyetem/miskolciuni_4.jpg

#miskolciegyetem2023

Gyógytornászok és gyógytornász hallgatók részére edzéselmélet és szöveti biomechanika alapokra helyezett edzéselméleti képzésünk folyamatos! Edzéselmélet a gyakorlatban a gyógytornában 2023-ban is a Miskolci Egyetemen.

Aktuális tanfolyami programok a nyári időszakban! Bővebb információért írjon nekünk a chat vonalon, vagy keressen minket a +36 1 790 9900 telefonos elérhetőségen.

Eseménynaptár

Július,
2024
20 Július 2024
Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas
1 2024. July 1. , Monday 2 2024. July 2. , Tuesday 3 2024. July 3. , Wednesday 4 2024. July 4. , Thursday 5 2024. July 5. , Friday 6 2024. July 6. , Saturday 7 2024. July 7. , Sunday
8 2024. July 8. , Monday 9 2024. July 9. , Tuesday 10 2024. July 10. , Wednesday 11 2024. July 11. , Thursday 12 2024. July 12. , Friday 13 2024. July 13. , Saturday 14 2024. July 14. , Sunday
15 2024. July 15. , Monday 16 2024. July 16. , Tuesday 17 2024. July 17. , Wednesday 18 2024. July 18. , Thursday 19 2024. July 19. , Friday 20 2024. July 20. , Saturday 21 2024. July 21. , Sunday
22 2024. July 22. , Monday 23 2024. July 23. , Tuesday 24 2024. July 24. , Wednesday 25 2024. July 25. , Thursday 26 2024. July 26. , Friday 27 2024. July 27. , Saturday 28 2024. July 28. , Sunday
29 2024. July 29. , Monday 30 2024. July 30. , Tuesday 31 2024. July 31. , Wednesday 1 2 3 4

PhysioVit® Sport és Rehab Akadémia Gyógytorna/Manuálterápia/Sportrehabilitációs rendelőjének nyitvatartási ideje a 13. kerületben Budapesten, a Béke u. 21-29. sz. alatt.

Mozgásszervi rendelőben a megadott időtartamban lehet kezeléseket foglalni, melynek elérhetőségét itt is megadjuk Önnek a programnaptárban.

Mutassa az összes kategória eseményeit


PhysioVit Központ

Top

Honlapunk cookie-kat használ annak érdekében, hogy az Ön számára a legjobb böngészési élményt nyújtsa.
A weboldal használatával Ön elfogadja jelen felhasználási cookie-kat.