+36 1 790 9900 | WhatsApp: +36 70 311 1094 | « Ügyfélszolgálat 900 - 1800 | Hírlevél »

Kosár
0 Termékek - 0 Ft
A kosara üres!
Álláslehetőség értékesítési munkatárs munkakörben

PhysioVit Group agilis, nyitott, rugalmas, megbízható, jó kommunikációs készséggel rendelkező új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS - (egészségügyi és értékesítési területre)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • MS Project, Office, Word ismerete
  • Mobilitás (Telephelyen, vagy akár Budapesten kívüli projekthelyszínen is)
  • Online marketing ismeretek
  • Világos, tiszta kommunikációs és prezentációs készség
  • Rugalmas, problémamegoldó hozzáállás
  • Önálló, felelősségteljes, határozott fellépés
  • Megbízható, megnyerő személyiség, alkalmazkodó készség
  • Kreativitás, igényesség
  • Precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség

Előny:

  • Több éves értékesítési tapasztalat
  • Kiterjedt aktív kapcsolatrendszer

Főbb feladatok, munkák:

  • A cégcsoport értékesítési és marketing stratégiájának kidolgozása, menedzselése, fejlesztése
  • Termékportfólió tökéletes ismerete, piacelemzés és konkurencia figyelés
  • Ügyfelekkel történő telefonos és írásos kapcsolattartás
  • Termékértékesítés
  • Árajánlatok, prezentációk, statisztikák készítése
  • Marketing anyagok készítése, média kampányok elkészítésében való aktív részvétel

Amit kínálunk:

  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Fiatal, professzionális csapat
  • Magas kereseti lehetőség
  • Teljesítményarányos javadalmazás
  • Lendületes, kreatív csapat
  • Állandó fejlődési lehetőség
  • Rendszeres továbbképzés
  • Teamwork
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb álláslehetőség: Oktatásszervezői munkakör

Megjelent: 3982 alkalommal
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

PhysioVit Központ

Top