+36 1 790 9900 | WhatsApp: +36 70 311 1094 | « Ügyfélszolgálat 900 - 1800 | Hírlevél »

Kosár
0 Termékek - 0 Ft
A kosara üres!
Teljes állás, vagy részmunkaidős állás gyógytornászok részére

A PhysioVit csapata 2024. március 01. napjától induló munkakezdési lehetőséggel keres agilis, nyitott, rugalmas, megbízható, jó kommunikációs készséggel rendelkező gyógytornász munkatársat teljes-, vagy részmunkaidőben. Olyan pályázó jelentkezését várjunk, aki hosszú távra tervez, szakmai fejlődését teljes körűen támogató (tanulmányi napokkal és pénzügyi támogatással) munkahelyet keres, az innovációt fontos szempontnak tartja és munkája egyben a hivatása és szereti a szakmai kihívásokat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Egyéni gyógytorna feladatok ellátása, amelyben értendő a kezelések és a betegdokumentáció vezetése is (német és/vagy angol nyelven is).
  • Krónikus mozgásszervi panaszokkal és akut sérülésekkel rendelkező betegek gyógytorna kezelése.
  • Célzott és funkcionális mozgásszervi állapotfelmérések és orvosi/szakorvosi konzultációk.
  • Gyógykezelések, terápiák végzése
  • Kezelésekhez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Terápiás termékekhez tartozó tanácsadói feladatok ellátása - betegtájékoztatás.
  • Betegkezeléshez tartozó adminisztráció.
  • Prevenciós, egészségmegőrző programok vezetése betegek, sportolók részére.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gyógytornász-fizioterapeuta Bsc, vagy MSc végzettség
  • Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamaránál érvényes tagság
  • Működési Nyilvántartási szám
  • Empatikus páciens kezelés
  • Igényes, ápolt megjelenés, egészséges életmód iránti elkötelezettség
  • Jó kommunikációs, nyitottság, kapcsolatteremtő és szervező készség
  • Pontosság, precizitás, határidők betartása
  • Önálló és csapatmunkára való képesség

Előny: Az állás betöltéséhez előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Minimum 5 éves egészségügyi intézményben szerzett szakmai munkatapasztalat.
  • Manuálterápia, Schroth terápia ismerete, valamint e területen 2 éves szakmai tapasztalat.
  • A PhysioVit-nél korábban elvégzett továbbképzés.
  • Gyógytorna területén, a betegkezelésben szerzett minimum fél éves külföldi szakmai tapasztalat.
  • Rendszeres sporttevékenység

Amit kínálunk:

Foglalkoztatás módja: 6 órás, vagy 8 órás alkalmazotti munkaviszonyban is.

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás.
  • Rugalmas munkaidő beosztás.
  • Versenyképes bérezés. Alapfizetés + prémium.
  • Modern, színvonalas és sportos munkakörnyezet.
  • Cégünk profiljának megfelelő továbbképzések elvégzésének lehetősége, tanulmányi támogatásként a tanulási időszakra vonatkozó változatlan bérezéssel.
  • Bérkiegészítésként a munkaviszony ideje alatt korlátlan sportbérlet.

Állás, munka területe(i): Gyógytornász, gyógytornász - fizioterapeuta (Bsc, és/vagy Msc)

Munkavégzés helye: PhysioVit fióktelepe(i) és telephelye(i)

Hogyan történik a felvételi eljárás?

  • Személyes beszélgetés, próbanap
  • Próbaidő (3 hónap)

Megjelent: 27510 alkalommal
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

PhysioVit Központ

Top